niedziela, 3 listopada 2013

2. urodziny bloga! I wyniki konkursu oczywiścieTo już dziś. Dokładnie 2 lata temu zaistniałam w sieci jako blogerka i opublikowałam mój pierwszy post. Statystyk żadnych prezentować nie będę, bo nie one są najważniejsze, choć jasne cieszę się, że ktoś tu w ogóle zagląda, a jak jeszcze komentuje, to już w ogóle super :)
 
Chciałabym jednak bardzo podziękować wszystkim za miłe słowa pod ostatnim postem. Naprawdę daliście mi kopa, po którym nie mogłabym zostawić tego miejsca po prostu. Obiecuję więc nie znikać z blogosfery, najwyżej będzie mnie troszkę mniej czasami. Niewykluczone też, że chandra mi przejdzie i wszystko wróci do normy :) A właściwie już pomału przechodzi, bo podróż w planie, bilety już kupione i znowu mam, co planować :)
 
Wyniki konkursu za chwilę, najpierw jednak zgodnie z obietnicą odpowiem na trzy wybrane pytania.

Magi18: Gdybyś mogła stać się bohaterem książki, to jaką książkę byś wybrała i dlaczego?
Chętnie zamieniłabym się z Hermioną Granger, bo jako mała dziewczynka czekałam na list do Hogwartu, a ten niestety nie nadszedł. Tłumaczyłam to sobie tak, że poczta znowu zgubiła jakąś przesyłkę, bo przecież Hogwart istnieje, prawda? ;)

Joanna Sobczak: Gdybyś mogła pewnego dnia obudzić się w zupełnym innym ciele i wybrać osobę, w którą chcesz się wcielić, to kto to by był? Sławna pisarka, znana podróżniczka, muzyk, sportowiec, aktor, a może ktoś zupełnie nieznany?
Odpowiedź oczywiście znacie :) Chętnie zamieniłabym się z jakąś osobą, która ma dostatecznie dużo odwagi i pieniędzy, by nieustannie podróżować. Mnie brak i jednego, i drugiego niestety, a chciałabym wyjeżdżać przynajmniej, co dwa miesiące, co dawałoby sześć podróży rocznie. Narzekać jednak nie będę, bo i tak jest lepiej niż mnie stać :)

Saszka K:  Czy gdybyś dziś miała zacząć pisać bloga, czy wyglądałby tak samo, czy coś byś zmieniła? Co musiałoby się stać, żebyś przestała pisać bloga?
Zmieniłabym nazwę na pewno, bo obecna mnie bardzo denerwuje. Nic więcej bym jednak nie zmieniała, no może posty byłyby bardziej zróżnicowane tematycznie, wszystko jednak jeszcze przede mną. Co do drugiego, to nie wiem, co musiałoby się stać… Tak jak pisałam wyżej, może mnie być mniej w blogosferze, ale żeby całkiem zniknąć? Nie, to chyba już niemożliwe.

Rozwiązanie konkursu

„Więźnia nieba” wygrywa 16. osoba, która się zgłosiła po tę książkę, czyli montagne.
„Pamiętne lato” wygrywa 1. osoba, która wyraziła chęć jej posiadania, czyli Cyrysia, autorka bloga „Świat książek i ja”.

Gratuluję, książki na pewno wyślę w nadchodzącym tygodniu :)
Do losowania używam tej strony: 

To już koniec urodzinowego posta, na koniec życzę sobie, by za rok znów odbył się „Kulturalnym Mis-Maszu” urodzinowy konkurs, bo to będzie znaczyć, że nic się nie zmieniło :)

19 komentarzy:

 1. Wracaj a chandrę kopnij w 4 litery. :) Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy bloga. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już dwa lata? Gratuluję! I ciągnij tak dalej, nawet jeśli czasem się nie chce...

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! Strasznie się cieszę, że udało nam się cię zatrzymać w blogosferze:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję Ci rocznicy i cieszę się, że postanowiłaś z nami zostać :) Zdradź gdzie wybierasz się tym razem? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do stolicy czekolady :)

   Usuń
  2. Czasami ja sama sobie zazdroszczę, że mam tak dobrego chłopaka :)

   Usuń
 5. Cieszę się czytając tego posta, bo już naprawdę bałam, że cię zabraknie. Zazdroszczę strasznie planowanej podróży, nieważne gdzie, ja na razie nie mam niczego w planach :( I po raz kolejny okazuje się, że mamy wiele wspólnych cech - ja też najchętniej zamieniłabym się w Hermionę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tej podróży miało w ogóle nie być, ale bilety były w tak dobrej cenie, że żal było odmówić:)

   Usuń
 6. Gratuluje drugiej rocznicy i pije z tobą wirtualnego szampana śpiewając ci STO LAT blogowania a nawet i dłużej, jeśli tylko się da ;-)
  Dziękuję również za nagrodę. Super niespodzianka ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę Ci wszystkiego dobrego, wytrwałości, a przede wszystkim siły, by móc pokonać wszelką niechęć i zwątpienie. Doskonale wiesz, że to, co robisz nie jest jałowe ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Serdeczne gratulacje :D Czas szybko leci. Życzę Ci jeszcze wielu, wielu lat blogowania :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję! Obyś nie traciła zapału do blogowania :) Zdradź dokąd się wybierasz :)

  OdpowiedzUsuń
 10. No super, że już kolejna rocznica :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję rocznicy i cieszę się, że zostajesz :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratulację, życzę mniej załamaniowych dni (który blogger ich nie ma...), więcej czasu na pisanie (o filmach, serialach - Mery się przypomina :D), więcej pieniędzy na podróżowanie no i nie wiem, co jeszcze normalnie się życzy, więc tutaj będzie kropka.
  .

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję zwyciężczyniom, a Tobie życzę dużo wytrwałości i frajdy z pisania :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Życzę kolejnych lat blogowania, spełnienia czytelniczych marzeń i duużo wytrwałości! :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin bloga!;)

  OdpowiedzUsuń